Generalne wykonawstwo prac wykończeniowych

Naszym celem nie jest być największym, ale zostać najlepszym

Hirsch Warsaw

Wyróżniają nas 22 lata doświadczenia

Hirsch Warsaw Sp. z o.o. wchodzi w skład  grupy Hirsch w Polsce i jest jedną z czołowych firm świadczących profesjonalne i kompleksowe usługi budowlane na terenie Polski oraz Europy. Poprzez ekonomiczną organizację oraz nowoczesny sposób zarządzania utrzymujemy się pewnie na rynku od 1998 roku.

Od naszych pracowników wymagamy uczciwości, dyspozycyjności, umiejętności dostosowania się do warunków pracy oraz jakości pracy. Chcielibyśmy to codziennie potwierdzać naszym klientom.

Realizujemy inwestycje w charakterze wykonawcy robót wykończeniowych na inwestycjach nowo budowanych, remontowanych i aranżacjach „pod klucz”. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i ciągłemu rozwojowi jesteśmy w stanie realizować jednocześnie wiele skomplikowanych projektów, często oddalonych od siebie tysiące kilometrów.Przez cały okres istnienia firmy zaufało nam już ponad 100 klientów, a wielu z Nich współpracuje z nami nieprzerwanie od wielu lat.

Naszym celem nie jest być największym, ale zostać najlepszym.

lata doświadczenia

zrealizowanych projektów

średni staż pracowników

zdobytych rynków pracy

Działalność charytatywna

Wspieramy potrzebujących

Nie odwracamy wzroku od potrzebujących – szczególnie tych żyjących najbliżej nas. Na przestrzeni ostatnich lat pomagaliśmy nie tylko wielu organizacjom pożytku publicznego, ale również miejscowym stowarzyszeniom. Nasi podopieczni odwdzięczają się nam tym, na czym nam zależy najbardziej – dzieląc się szczęśliwymi wspomnieniami i promiennymi uśmiechami.

Hirsch Warsaw Sp. z o.o. jest firmą, która stara się być zawsze blisko ludzi w potrzebie.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Jesteśmy do Twojej dyspozycji.