Kariera

Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistemu zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania przyszłych pracowników. Tym, co nas wyróżnia, jest wysoki poziom profesjonalizmu i autentyczność w relacjach zawodowych. Każdemu pracownikowi w zależności od predyspozycji oraz zaangażowania zapewniamy możliwość rozwoju zawodowego oraz długotrwałej współpracy. Wielu naszych pracowników przeszło ścieżkę kariery od praktykanta do stanowiska kierowniczego. Zawsze poszukujemy wykwalifikowanych i zaangażowanych współpracowników, nawet jeśli w tej chwili nie mamy aktywnych ogłoszeń. Oferujemy również młodym ludziom możliwość rozpoczęcia kariery zawodowej bez praktycznego doświadczenia. Chęć pracy oraz otwarty umysł jest przepustką do wstąpienia na ścieżkę kariery zawodowej.

Kierownik robót wykończeniowych

Zakres zadań:

  • nadzór nad procesem realizacji w zakresie robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy
  • nadzór i odpowiedzialność za pracę podległego zespołu
  • nadzór i koordynacja pracy podwykonawców
  • współpraca z przedstawicielami Inwestora
  • uczestniczenie w cotygodniowych naradach
  • rozwiązywanie bieżących problemów projektowych

Nasze oczekiwania:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją projektowo-budowlaną,
  • doświadczenie w pracy na budowie oraz we współpracy z przedstawicielami różnych branż i podwykonawcami,
  • dobra znajomość obsługi MS Office
  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów
  • umiejętności negocjacyjne
  • gotowość do pracy na terenie UE

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie
  • atrakcyjny system wynagrodzenia
  • możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach zagranicznych
  • współpracę z najlepszymi specjalistami z branży
  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia
  • zakwaterowanie w miejscu pracy
Pracownik ogólnobudowlany

  • roboty ogólnobudowlane (malowanie, szpachlowanie, montaż ścian GK, tynki cementowo-wapienne i gipsowe, ocieplenie)
  • prace wykończeniowe

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • staranności i precyzji
  • samodzielności

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę pracę
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki
  • możliwość rozwoju zawodowego