Zakres obowiązków:

  • koordynacja wszelkich prac związanych z realizacją kontraktów budowlanych
  • nadzorowanie budżetowania oraz rozliczania kontraktów wykonawczych
  • nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych robót zgodnie z projektem budowlanym, specyfikacją techniczną i sztuką budowlaną
  • analiza harmonogramu i postępu wykonywanych prac
  • analiza dokumentacji technicznej i kosztów budowy,
  • nadzór nad przygotowaniem dokumentacji powykonawczej i odbiorowej
  • dbanie o relacje biznesowe z obecnymi oraz potencjalnymi Klientami
  • opracowywanie dokumentów związanych z prowadzoną budową;
  • zarządzanie materiałami, sprzętem, etc.;
  • nadzór nad przestrzeganiem procedur BHP

               Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
  • atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki
  • uczestnictwo w prestiżowych inwestycjach
  • możliwość rozwoju zawodowego

               Wymagane doświadczenie:

  • praktyczna znajomość przepisów prawa budowlanego
  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi
  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowlanym
  • 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

               Oczekujemy:

  • prawa jazdy kat. B
  • zaangażowania w wykonywane obowiązki
  • dyspozycyjności
  • bardzo dobrej organizacji pracy

Hirsch Polska Hirsch Warsaw Hirsch Wrocław Hirsch Katowice